Program İçeriği

E&E Group 2002’den bu yana düzenlediği, güncel İnsan Kaynakları konularının ele alındığı İK Trendleri toplantılarına devam ediyor.

Yeni yılda düzenlediğimiz ilk toplantımızın konu başlığı “ VUCA Dünyasında Liderlik” (Leadership in this VUCA World).

E&E Group Kurucu Ortağı Kıvanç Ersöz’ün açılışını üstleneceği toplantı,

Investors in Learning(UK) Şirketi’nin Yönetici Ortağı Lizzy Lowenstein’ın Öğrenen Liderler ve Alınan Dersler (Learning Leaders & Lessons Learned) adlı sunumu ile devam edecek ve

Harrison Assessments International Avrupa İş Geliştirme Direktörü Charles May’in sunacağı VUCA Dünyasında Paradoksal Liderlik – Hazır mısınız? (Paradoxical Leadership in a VUCA World – Are you ready?) başlıklı konuşma ile sona erecek.

Tüm dünyada güvenilir, doğru ve kullanımı kolay Ölçme ve Değerlendirme araçları temin eden Harrison Assessments 1990’da kurulmuştur. Harrison Assessments’ın amacı, iş hayatında kurum ve kişilerin uyumlu birlikteliğine yardımcı olmaktır ve bu amaçla yetenek temini, yetenek geliştirme, yetenek yedekleme ve bağlılığı çözümleri geliştirmektir.

E&E Group 2014 yılından bu yana Harrison Assessments International’ın Türkiye’deki tek temsilcisi ve çözüm ortağı olmuştur.

Konuşmacılar
charles lizzy
Charles May Lizzy Lowenstein
Business Development Director/Europe
Harrison Assessments International
Managing Director INVESTORS in LEARNING Ltd.
Occupational Psychologist,  International Learning &
Development Specialist

Point Otel Barbaros

Adres:

Esentepe Yıldız Posta Cad. No:29 Şişli / Istanbul – TURKEY

Phone: +90 212 337 30 00
Fax: +90 212 337 30 30
contact@pointhotel.com