Harrison Kariyer Değerlendirme Sistemi

Artık ilgileriniz, kişilik özellikleriniz ve yapmaktan hoşlandığınız şeylerle uyumlu bir kariyer bulabilirsiniz! Kariyer testimiz, bu uyumu yakaladığınızda kariyerinizde üç kat daha başarılı olma şansınız olduğunu açıkça gösteren dünya çapındaki araştırmaya dayanmaktadır.

Daha azına razı olmayın!

Kariyer seçiminiz hayatınızdaki en önemli seçimlerden biridir. Mesleki tatminin mutluluğunuz üzerinde büyük etkisi vardır.

Harrison Kariyer Testi, 25 yıllık kariyer test teknolojisi ve işte başarı faktörleri araştırmalarına dayanmaktadır. Kişiye özel interaktif online teknolojisi ile, mesleki tatminve başarı konusunda gerçekçi değerlendirmelere olanak sağlamaktadır.

26 dildeki online anketimiz, tüm dünyada kariyer arayışını sürdüren bireyler, üniversiteler, okullar ve kurumlar tarafından kullanılmaktadır.

25 dakikalık iş tercihi anketi ve kariyer testi, 175 özelliği ölçmektedir. Testte, ilgi alanlarınız,görev tercihleriniz, motivasyonunuz, iş değerleriniz, iş ortamı tercihleriniz, çevre ilişkileri tercihlerinizin hepsi kapsanmaktadır.

Size yalnızca bir kariyer raporu değil- interaktif online bir araç vererek, beğeni tercihlerinize göre 650 kariyeri listeleyerek sunuyoruz. Bu kariyer listesini, eğitim seviyelerine göre sıralayabilir, belirli bir kariyerde neyi beğenip beğenmediğinizi ya da ne kadar keyif alacağınızı keşfedebilirsiniz. Ayrıca, kuvvetli yönleriniz ve geliştirmeniz gereken yönleri belirleyebilirsiniz.

2 milyonun üzerindeki insan, tutkularıyla gerçek kariyerlerini buluşturan kariyer testimizden faydalanmıştır. Özgün sistemimiz kariyer tatmini ve başarısı için çok doğru bir rehberdir.Kısacası, sevdiğiniz işi yaparak para kazanmanız mümkün.