Kıvanç Ersöz – Yönetici Ortaktest.kivancersoz

Kıvanç Ersöz E&E Group’un kurucu (1992) ve Yönetici ortağıdır.

Kıvanç 23 yıldır yönetici temini, Outplacement, Yönetici Koçluğu, Değişim Yönetimi, Çalışan Bağlılığı, Ölçme ve Değerlendirme   konularında Kariyer Danışmanı olarak çalışmaktadır. Hızlı Tüketim Ürünleri, Bilişim ve İlaç sektörleri ve Sanayi başta olmak üzere birçok sektörde hizmet vermektedir.

Kıvanç 35 yılı bulan iş hayatına, Unilever Türkiye’de, grup şirketlerinin performans değerlendirilmesi ve işe alım konularından sorumlu İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak başladı. Ardından pazarlama kulvarına girerek, Alo-Mintax’da Grup Ürün Yöneticisi, Bilkom/ Apple Computer’da ise Satış Direktörü olarak çalıştı. E&E’yi kurmadan once, Kıvanç Ersöz Digital Equipment Türkiye’de Ulusal Pazarlama ve Kanal Geliştirme Direktörü olarak görev yaptı.

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunudur ve İngilizce bilmektedir.

Türk Amerikan İşadamları Derneği (TABA), BÜMED, TED Mezunlar Derneği, PERYÖN, YDD (Yönetim Danışmanları Derneği) Üyesi, JCI Boğaziçi, Avrupa Mentorluk ve Koçluk Derneği (EMCC) ve İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneklerinin ise kurucu üyesidir.

Felsefesi “Asıl İşimiz Yaşamaktır; Yaşam, Koşulsuz Sevgiyi bulmak için çıktığımız bir yolculuktur ve bu yolculuktaki deneyimlerimiz kendimizi geliştirmek için sunulan değerli araçlardır”.

 

Linked