Yönetici Temini

E&E Group, Türkiye’de Yönetici Yerleştirme (ExecutiveSearch) sektörünün oluşumuna ve gelişimine katkı sağlayan lider şirketlerden birisidir. E & E Group bugüne dek 250’den fazla uluslararası ve büyük yerli kuruluşa 5,000’den fazla Yönetici Yerleştirme (ExecutiveSearch) projesi gerçekleştirmiştir.

Outplacement

E&E Group, Türkiye’yi 1996 yılında Outplacement kavramı ile tanıştıran kuruluştur. DBM temsilciliği ile başlayan Outplacement (Kariyer Destek) Danışmanlığı, DBM ve  Lee Hecht Harrison (LHH) birleşmesi ile LHH/DBM Türkiye tek yetkili lisansörlüğü ile sürmektedir.

Onbeşten fazla deneyimli danışmanı ile Outplacement konusunda liderliğini koruyan E&E Group, bugüne dek 300’den fazla uluslararası ve büyük yerli kuruluşa 20,000’den fazla kişinin (6,000 yönetici) işten ayrılması sırasında destek olmuştur. Daha fazla bilgi için www.lhh.com.

Ölçme ve Değerlendirme

E&E GroupÖlçme ve Değerlendirme Merkezi doğru Yeteneklerin seçimi, Yönlendirilmesi ve Geliştirilmesi açısından size tarafsız bilgi sağlar. E&E Group Harrison Assessments International Şirketinin Türkiye tek yetkili temsilcisidir. Daha fazla bilgi için www.harrisonassessments.com.

Yönetici Koçluğu

E&E Group 2004 yılından bu yana Yönetici Koçluğu yapmaktadır. EMCC Türkiye Derneği’nin kurucu üyeleri arasında olan E&E, deneyimli koçları ile uzun yıllardır hizmet vermektedir. E&E Group Lee Hecht Harrison Koçluk yaklaşımını uygulamaktadır.

Çalışan Bağlılığı

E&E Groupsunduğu Yönetici ve Çalışan Bağlılığı çözümleri ve Değişim Yönetimi Programları ile yüksek motivasyonlu işyerlerinin yaratılmasına yardımcı olmaktadır. E&E, kendi özgün programlarının yanı sıra Harrison Assessments International ve Lee Hecht Harrison Şirketlerinin analiz ve koçluk araçlarını da kullanmaktadır.