BİZE ULAŞIN

E ve E Yönetim Danışmanlık
Hizmetleri Ltd. Şti.


4. Gazeteciler Sitesi
Ebulula St. No. 151
34330 Levent, İstanbul, Turkey

T. (+90) 212 283 06 80
F. (+90) 212 270 29 46
E. kersoz@eande.com.tr
    assistant@eande.com.tr

HİZMETLER

E & E Group, müşterilerine en iyi yönetici yeteneklerin bulunması, işe alımı, geliştirilmesi ve yönlendirilmesi için destek olur. Hizmetlerimiz, Yetenek Yönetimi (Talent Management) ve Kariyer Danışmanlığı konularında dört başlık altında toplanmaktadır.

* Yönetici Temini / Yerleştirme (Executive Search),
* Outplacement (Kariyer Destek Danışmanlığı),
* Yönetici Koçluğu (Kariyer & Liderlik Geliştirme) ve
* Değişim Yönetimi
* Değerlendirme Merkezi

 

Yönetici Temini (Executive Search): E & E Group, Türkiye’de, kurulduğu 1992 yılından bu yana Yönetici Temini (Executive Search) yapmaktadır. Üst ve Orta Düzey Yönetici Temini yanısıra, Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi ve Geçici Yönetici Araştırmaları faaliyetlerimiz içinde önemli bir yer tutar. E & E Group bugüne dek 250’den fazla uluslararası ve büyük yerli kuruluşa 5,000’den fazla Yönetici Yerleştirme (Executive Search) projesi gerçekleştirmiştir.  E&E Group, 2005 yılından itibaren yönetici araştırma/temini/yerleştirme faaliyetlerini İşkur'dan sertifikalı E&E İstihdam Hizmetleri Ltd. İle sürdürmektedir (izin no:21).

Outplacement: Outplacement, iş gücü azaltılması, performans, fabrika kapanışı, yeniden yapılanma gibi değişik nedenlerle işlerinden ayrılmak durumunda kalmış kişilere, kariyerlerinde ulaşmak istedikleri bir sonraki noktaya, en çabuk ve kolay şekilde ulaşmaları için destek veren ve yön gösteren bir kariyer danışmanlığı hizmetidir. E&E Group' un sunduğu bu Outplacement Programı, kapsamı, yöntemi ve referanslarıyla Türkiye'de ilk ve tektir. LHH/DBM Türkiye tek yetkili Temsilcisi olan E & E Group, 17 yıldır zor zamanlarda yanınızda.

Yönetici Koçluğu: Yetenek Havuzunuzun korunması ve geliştirilmesi, onlar ile yakından ilgilenilmesini gerektirir. Kariyer ve Liderlik Geliştirme Çözümleri ile yöneticilerinizin performans ve yetkinliklerinin artırılması, yöneticilik ve liderlik becerilerinin geliştirilmesi kurumunuzun başarısını doğrudan etkiler.

Değişim Yönetimi: Değişim sırasında çalışanlarınızın verimliliğini korumak ve hatta artırmak gerekir. Değişim süreçleri etkili bir şekilde yönetilirse, planlanan zaman çerçevesi içerisinde yeni iş hedeflerine ulaşılabilir. Doğru bir Değişim Yönetimi ile Yetenek Havuzunuzu koruyabilir ve yeni yetenekleri bünyenize çekmeye devam edebilirsiniz.

Değerlendirme Merkezi: E&E Group Değerlendirme Merkezi (Assessment Center) doğru Yeteneklerin seçimi, Yönlendirilmesi ve Geliştirilmesi açısından size tarafsız bilgi sağlar. Şirket içi performans değerlendirmesi sistemine ek olarak sağlanacak Potansiyel Değerlendirmesi bilgileri,  yöneticilerinizin ve çalışanlarınızın kişisel yetkinliklerini ve gelişim alanlarını daha iyi anlamak için önemli bir araç olacaktır. Güçlü bir metodoloji ve yetkin danışmanlar ile E&E Group Değerlendirme Merkezi (Assessment Center), sizi kurumsal hedeflerinize taşıyacak  Yeteneklerin yönetiminde yanınızda.